Yarışmacılar

Yarışmacılar

5 KM - FIRTINA KOŞUSU
No Ad/Soyad Takım / Kulüp Doğum Tarihi Kategori Uyruk Cinsiyet Kayıt Durumu
2979 Bedirhan KUKUL 1998 5 km TC Erkek Onaylı
3141 Buket KABAKLI ODTÜ Orienteering 1989 5 km TC Kadın Onaylı
3152 Büşra PAŞALI 1988 5 km TC Kadın Onaylı
3150 Can SARISOY 1986 5 km TC Erkek Onaysız
3118 Cüneyt ÇITLAK Görelespor 1986 5 km TC Erkek Onaylı
3119 Duygu AKYILDIZ ÇITLAK 1986 5 km TC Kadın Onaylı
3135 Eda KALENDER 1984 5 km TC Kadın Onaysız
3151 Elif KARAKOÇ 1994 5 km TC Kadın Onaysız
3127 Enes ÇONOĞLU 1991 5 km TC Erkek Onaylı
2986 Erk ÖZKAYA 1962 5 km TC Erkek Onaylı
3133 Eşref KOÇ 1977 5 km TC Erkek Onaysız
2996 Fatih TAMBAY 1962 5 km TC Erkek Onaylı
3004 Hande İLKOR 1982 5 km TC Kadın Onaysız
3001 Mehmet Ali ÇAY 1957 5 km TC Erkek Onaysız
3098 Nazik ÇAKIRLI Columbia Montrail Koşu Grubu 1977 5 km TC Kadın Onaylı
3204 Nuran ÖĞÜLENER Koşuperest 1962 5 km TC Kadın Onaylı
3182 Pınar BOYVADOĞLU Koşu Perest 1963 5 km TC Kadın Onaylı
3210 Senem ÖZDURMUŞ 1977 5 km TC Kadın Onaysız
3084 Sertan YAVUZASLAN 1981 5 km TC Erkek Onaylı
3209 Şafak ERGÜL 1993 5 km TC Kadın Onaysız
3116 Tuğçe AYDIN YAYLA 1985 5 km TC Kadın Onaylı
3117 Tunahan YAYLA 1987 5 km TC Erkek Onaylı
3149 Turan AKIN 1970 5 km TC Erkek Onaylı
15 KM - ÇİNÇİVA KOŞUSU
No Ad/Soyad Takım / Kulüp Doğum Tarihi Kategori Uyruk Cinsiyet Kayıt Durumu
3162 Ahmet BABUR 1976 15 km TC Erkek Onaylı
3214 Ali ARSLAN KOZAN MASTERLER ATLETİZM KLÜBÜ 1966 15 km TC Erkek Onaysız
3138 Bahtiyar SİVRİKAYA 1991 15 km TC Erkek Onaysız
3181 Barış DURSUN 2000 15 km TC Erkek Onaysız
3072 Barkan YAŞAR 1981 15 km TC Erkek Onaylı
3077 Başak DUMAN Intersport 1990 15 km TC Kadın Onaylı
3147 Battal ÖZDEMİR 1979 15 km TC Erkek Onaysız
3058 Belgin ERTEN 1964 15 km TC Kadın Onaysız
3207 Berrak Su YILMAZ 1980 15 km TC Kadın Onaylı
3032 Buse UYSALER Odtu Orienteering 1996 15 km TC Kadın Onaysız
3097 Buşra ÇEĞİL Beatruncrew 1987 15 km TC Kadın Onaylı
3016 Bülent DURSUN 1969 15 km TC Erkek Onaylı
3020 Bülent KEBAPÇI Beylikdüzü Triatlon Grubu (BTG) 1973 15 km TC Erkek Onaysız
3146 Can ATİK 1981 15 km TC Erkek Onaylı
3211 Carmit ALMA 1973 15 km Israel Kadın Onaysız
3206 Cem EROĞLU 1971 15 km TC Erkek Onaylı
3039 Cengiz SEYHAN İstanbul Masterleri Atletizm Klübü 1965 15 km TC Erkek Onaysız
3054 Ceren Soner BAYKAL 1986 15 km TC Kadın Onaysız
2985 Çınar ÖVER 1969 15 km TC Erkek Onaysız
3085 Çiğdem AKYILDIZ Adım Adım 1989 15 km TC Kadın Onaysız
3164 Çiğdem HALATÇI NON STOP RUNNING 1979 15 km TC Kadın Onaysız
3163 Deniz HALATÇI NON STOP RUNNING 1973 15 km TC Erkek Onaysız
3030 Deniz ULUS 1986 15 km TC Kadın Onaysız
3112 Derin Su ERDOĞDU 1994 15 km TC Kadın Onaylı
3087 Didem Gazi YILDIZ 1988 15 km TC Kadın Onaylı
3156 Dilek ZENGİN Adım Adım Ankara 1987 15 km TC Kadın Onaylı
3092 Doğan AKYILDIZ Adım Adım 1986 15 km TC Erkek Onaysız
3068 Dursun BAŞ 1986 15 km TC Erkek Onaysız
3187 Ecem EROĞLU Uzunetap Team 1993 15 km TC Kadın Onaylı
3159 Elif BİLİR 1992 15 km TC Kadın Onaysız
3017 Elif DANIŞMAZ 1990 15 km TC Kadın Onaylı
3205 Emel BAHÇIVAN 1984 15 km TC Kadın Onaylı
3028 Emin Emre EREN Akbank RedRunners 1982 15 km TC Erkek Onaysız
3176 Emre Mansur KOÇAK 1993 15 km TC Erkek Onaylı
3121 Engin YILMAZ 1975 15 km TC Erkek Onaysız
3063 Erdal ERGİN 1982 15 km TC Erkek Onaysız
3148 Esin ÖZDEMİR 1983 15 km TC Kadın Onaysız
3044 Esra DOĞRUYOL Adım Adım 1980 15 km TC Kadın Onaysız
3155 Esra OLGUN Adım Adım Ankara 1987 15 km TC Kadın Onaylı
3213 Ferit KARDAŞ KOZAN MASTERLER ATLETİZM KLÜBÜ 1980 15 km TC Erkek Onaysız
3095 Fırat İNCİOĞLU 1979 15 km TC Erkek Onaysız
3034 Fulya TURANLI 1988 15 km TC Kadın Onaylı
3040 Funda Erdem GÖKÇELİK 1989 15 km TC Kadın Onaylı
3052 Gurur ÇİÇEKOĞLU 1990 15 km TC Erkek Onaylı
3062 Güler AYDIN NON STOP RUNNING 1971 15 km TC Kadın Onaylı
3109 H. Gökay BİLİÇ 1985 15 km TC Erkek Onaylı
3169 Hakan GERMİYENLİ 1976 15 km TC Erkek Onaysız
3082 Hakan IŞILTAN 1967 15 km TC Erkek Onaylı
3196 Hande COŞKUN Odtü MD Maraton 1979 15 km TC Kadın Onaysız
3158 Hülya PATIR Adım Adım Ankara 1991 15 km TC Kadın Onaylı
3101 Hülya ZONGURALP Adım Adım 1968 15 km TC Kadın Onaylı
3094 Hüseyin ÇAKIRLI Columbia Montrail Koşu Grubu 1978 15 km TC Erkek Onaylı
3174 İlker İVDİL 1978 15 km TC Erkek Onaylı
3190 Katerina USHAKOVA Elton Ultra 1988 15 km Russian Federation Kadın Onaylı
3002 Mehmet SALAR 1957 15 km TC Erkek Onaylı
2993 Meriç ULUÇ 1984 15 km TC Kadın Onaylı
3160 Metin ŞAHİN 1978 15 km TC Erkek Onaysız
3042 Mustafa Gökhan VURAL 1982 15 km TC Erkek Onaysız
3212 Mustafa KARAÖMEROĞLU KOZAN Kozan Bisiklet Koşu /KOZBİ 1982 15 km TC Erkek Onaysız
3139 Mustafa YENEN AKUT 1955 15 km TC Erkek Onaylı
3005 Mümine AĞCA 1969 15 km TC Kadın Onaylı
3161 Mümtaz TORUNOĞLU 1993 15 km TC Erkek Onaylı
3100 Nihat DİLER Adım Adım 1961 15 km TC Erkek Onaysız
3170 Oğuzhan DEMİR 1992 15 km TC Erkek Onaylı
3061 Olcay AYDIN NON STOP RUNNING 1970 15 km TC Erkek Onaylı
3011 Osman Uğur ALTUN 1988 15 km TC Erkek Onaylı
3060 Önder AYDEMİR TheTowerPub 1978 15 km TC Erkek Onaylı
3021 Önder ÖZOK Kadıkoy Runners 1981 15 km TC Erkek Onaylı
3114 Özgür ÖZKURT 1986 15 km TC Erkek Onaysız
3166 Pınar ÇAKIR 1981 15 km TC Kadın Onaylı
3031 Pınar DANIŞMAZ 1991 15 km TC Kadın Onaysız
3185 Ramazan YILMAZ Marla 1988 15 km TC Erkek Onaysız
3007 Resmigül YILDIRIM Adım Adım 1965 15 km TC Kadın Onaylı
3096 Salih MUTİ Komes 1980 15 km TC Erkek Onaylı
3083 Sema SAYIM 1987 15 km TC Kadın Onaylı
3183 Sıdıka BURAN 1980 15 km TC Kadın Onaysız
3000 Sırrıcan KARADOĞAN 1987 15 km TC Erkek Onaysız
2982 Suzan IŞIK 1990 15 km TC Kadın Onaysız
3035 Tufan TURANLI 1982 15 km TC Erkek Onaylı
3013 Tuğba KESKİNOĞLU Runarchy 1996 15 km TC Kadın Onaylı
3126 Ufuk ERDOĞDU 1988 15 km TC Erkek Onaylı
3111 Umut ERDOĞDU 1991 15 km TC Erkek Onaylı
3108 Utku Özdemir BİLİÇ 1986 15 km TC Kadın Onaylı
3059 Ümit SAYIN TheTowerPub 1978 15 km TC Erkek Onaylı
2978 Ümithan KUKUL 1999 15 km TC Erkek Onaylı
3067 Veysel BİRİNCİ Spin Çantam 1971 15 km TC Erkek Onaysız
3041 Vildan KAN 1984 15 km TC Kadın Onaylı
3191 Vjacheslav GLUHOV Elton Ultra 1969 15 km Russian Federation Erkek Onaylı
3132 Yasemin Meryem DEMİREL 1981 15 km TC Kadın Onaysız
3102 Yavuz TURAN Adım Adım 1976 15 km TC Erkek Onaylı
3165 Yusuf MAKBUL 1993 15 km TC Erkek Onaylı
3203 Zeliha YEŞİL BEAT RUN CREW 1985 15 km TC Kadın Onaylı
3091 Zerrin CANİK 1963 15 km TC Kadın Onaylı
3010 Zeynep Balkaya ALTUN 1992 15 km TC Kadın Onaylı
46 KM - KAÇKAR ULTRA MARATONU
No Ad/Soyad Takım / Kulüp Doğum Tarihi Kategori Uyruk Cinsiyet Kayıt Durumu
3175 Abdullah HAŞİMOĞLU 1991 46 km TC Erkek Onaylı
3064 Abdullah KAPLAN 1990 46 km TC Erkek Onaysız
3115 Adem TIRPANCI Zirve Dağcılık - Gaziantep 1980 46 km TC Erkek Onaysız
2989 Ahmet Anıl AYDIN 1977 46 km TC Erkek Onaylı
3184 Ahmet Mesut ONAT 1972 46 km TC Erkek Onaylı
3202 Ahmet TARAKÇI 1975 46 km TC Erkek Onaysız
3199 Ali PARLAK 1964 46 km TC Erkek Onaylı
2992 Alper DENİZ 1985 46 km TC Erkek Onaylı
3066 Arif Oruç ÇAKMAK LEFT RIGHT MULTISPORT 1978 46 km TC Erkek Onaysız
3033 Arif YAZICI KOLPARUN 1980 46 km TC Erkek Onaylı
3142 Arzu İLK ALIKEV 1994 46 km TC Kadın Onaylı
3193 Avidov LIEBERMAN Israel Running Club 1959 46 km Israel Erkek Onaylı
3128 Aydın ŞAHİN 1976 46 km TC Erkek Onaysız
3076 Aylin ÇAKIRTERZİ 1993 46 km TC Kadın Onaysız
3131 Ayşen AKTAŞ Team Mammut Turkey 1982 46 km TC Kadın Onaylı
3027 Aytek SERMET 1959 46 km TC Erkek Onaysız
3157 Barış YAVUZ 1976 46 km TC Erkek Onaylı
3038 Berkay SEZER 1990 46 km TC Erkek Onaylı
2981 Bike GEÇKİNLİ Team Run.BO 1970 46 km TC Kadın Onaylı
3140 Bilal KABAKLI ODTÜ Orienteering 1988 46 km TC Erkek Onaylı
3123 Bilge KURT HAVA KUVVETLERİ 1983 46 km TC Erkek Onaylı
3208 Burcu ATEŞ 1987 46 km TC Kadın Onaylı
3172 Burcu SÖNMEZ Yüz Bin Koş Spor Klubü 1980 46 km TC Kadın Onaylı
3047 Bülent ERKAN Verçenik İhtisas ve Doğa Sporları Kulübü 1981 46 km TC Erkek Onaylı
3198 Cem TEMİZEL 1972 46 km TC Erkek Onaylı
3168 Cenk BAYRAKTAR Dell EMC Türkiye 1982 46 km TC Erkek Onaylı
3046 Cumhur HALICI 1968 46 km TC Erkek Onaylı
3217 Deniz Eylem SERTET Adim Adim Antalya 1976 46 km TC Erkek Onaysız
3086 Doğan YILDIZ 1985 46 km TC Erkek Onaylı
3081 Emre ALTINOVA 1986 46 km TC Erkek Onaylı
3053 Emre BAYKAL 1981 46 km TC Erkek Onaysız
3189 Erçin ÇAÇAN CORE Runners 1976 46 km TC Erkek Onaysız
3180 Erdal ERGİN 1982 46 km TC Erkek Onaysız
3049 Eren MUMCU Zyna Team 1985 46 km TC Erkek Onaysız
2984 Ersavas GÜDÜL Team Run.BO 1977 46 km TC Erkek Onaylı
3201 Ezgi AKDESİR 1985 46 km TC Kadın Onaylı
3216 Fahri AKYOL Adım Adım 1968 46 km TC Erkek Onaylı
3025 Fatih EREN Adım Adım 1975 46 km TC Erkek Onaysız
3218 Giray CURGUNLU Curgunlu Brothers 1977 46 km TC Erkek Onaysız
3186 Gökhan ASLAN 1982 46 km TC Erkek Onaylı
3043 Gökhan ERCİYEŞ Çotanaklar Spor Klubü 1981 46 km TC Erkek Onaysız
3194 Gözde YILMAZ adidas Runners Istanbul 1982 46 km TC Kadın Onaylı
2994 Gülce TUNÇ minnoşpace 1988 46 km TC Kadın Onaylı
2983 Hakan KERİMOĞLU 1977 46 km TC Erkek Onaylı
3104 Haluk ÖZKAN 1995 46 km TC Erkek Onaysız
2977 Hasan Ahmet EREN Çotanaklar Spor Klübu 1984 46 km TC Erkek Onaylı
3107 Hazal ŞERİFOĞLU Sunhunters 1991 46 km TC Kadın Onaylı
3014 Henrietta KERESZTES 1977 46 km Macar Kadın Onaylı
3018 Hikmet RENDE 1955 46 km TC Erkek Onaylı
3056 Hüseyin ERİM Tek 1964 46 km TC Erkek Onaylı
3089 Hüseyin YÜKSEL 1978 46 km TC Erkek Onaysız
3192 İbrahim KARA adidas Runners 1977 46 km TC Erkek Onaylı
3215 İrfan Ozan ONGUN Adım Adım 1982 46 km TC Erkek Onaylı
3065 Kaan ARAF kolpaRun 1980 46 km TC Erkek Onaylı
3048 Kaya Aydın ALPAY 1981 46 km TC Erkek Onaylı
3099 Kıvanç ERGUN Adım Adım Alzheimer Derneği 1972 46 km TC Kadın Onaysız
3195 Koray İROÇ ODTÜ Orienteering 1993 46 km TC Erkek Onaysız
3022 Lütfü Özgür KOYUNCU Rundamental 1976 46 km TC Erkek Onaylı
3145 Malakha Running Amman 1979 46 km Jordan Erkek Onaysız
3045 Melih ÖNYER Adım Adım 1980 46 km TC Erkek Onaysız
2991 Merve ÖNLER Runarchy 1987 46 km TC Kadın Onaylı
3134 Metehan SÖKELİ run4nature 1968 46 km TC Erkek Onaysız
2980 Mikail TOPÇU ADANA MASTERLER ATLETİZİM 1981 46 km TC Erkek Onaysız
3129 Musa SERDEM TOROS YILDIZI 1967 46 km TC Erkek Onaysız
3051 Mustafa AÇIKGÖZ Adım Adım 1981 46 km TC Erkek Onaylı
3143 Mustafa HIDIR 1979 46 km TC Erkek Onaysız
3124 Mustafa Kemal KURT 1984 46 km TC Erkek Onaylı
3110 Mustafa KIZILTAŞ Bandak 1958 46 km TC Erkek Onaylı
3173 Muzaffer ÖZMEN 1976 46 km TC Erkek Onaylı
3167 Nurettin YAVAN AKUT 1972 46 km TC Erkek Onaysız
2987 Oktay ŞEN 1993 46 km TC Erkek Onaylı
3026 Osman DEMİR 1964 46 km TC Erkek Onaylı
3074 Özgür Mehmet DUMAN Intersport 1987 46 km TC Erkek Onaylı
2995 Pınar Duman ERDEM Adım Adım 1975 46 km TC Kadın Onaylı
3029 Pınar ULUS 1984 46 km TC Kadın Onaysız
3093 Rıza DİNÇER ÇUKUROVA DOĞA GEZGİNLERİ SPOR KULÜBÜ 1963 46 km TC Erkek Onaylı
3188 Sadık ALAYBEYOĞLU İstanbul Masterleri 1961 46 km TC Erkek Onaysız
3113 Samet Can ÇETİN Samsun Koşu Grubu 1997 46 km TC Erkek Onaysız
3171 Savas Lutfi KARA Team Run.BO 1973 46 km TC Erkek Onaylı
3078 Seda Nur ÇELİK 1991 46 km TC Kadın Onaylı
2976 Seda SALAR 1983 46 km TC Kadın Onaylı
2990 Selçuk AKBABA Ultrateam 1984 46 km TC Erkek Onaysız
2988 Selma ARDIÇ Ultrateam 1986 46 km TC Kadın Onaysız
3003 Sema BULDANLIOĞLU YILDIZ PARKI 1961 46 km TC Kadın Onaylı
3075 Serdar IŞIKÖNDER KOŞU DÜNYAMIZ 1977 46 km TC Erkek Onaylı
3106 Serhat Can ÇETİN Sunhunters 1991 46 km TC Erkek Onaylı
3008 Şule EREN Adım Adım Alzheimer Derneği 1975 46 km TC Kadın Onaylı
3137 Temel KAYA 1968 46 km TC Erkek Onaysız
3037 Turgay KURUÇAYLIOĞLU 1982 46 km TC Erkek Onaylı
3019 Turgut KOZAN 1983 46 km TC Erkek Onaylı
3090 Umut DÜZERDİK 1980 46 km TC Erkek Onaylı
3006 Yasemin SEZENGÖZ Kadıköy Runners 1987 46 km TC Kadın Onaylı
3125 Yusuf MUSA 1972 46 km TC Erkek Onaysız
3197 Zukhra SERT YÜZBİNKOŞ 1980 46 km TC Kadın Onaylı